ضرورت کار میدانی در حوزه گزینش / آموزش مستمر باشد – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان

ضرورت کار میدانی در حوزه گزینش / آموزش مستمر باشد - خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سقف شیبدار، علیرضا فخاری، صبح یکشنبه در جلسه بازدید گروه بازرسان هییت مرکزی وزارت کشور از هسته گزینش که با حضور محمد صایبی، سرپرست هسته گزینش استانداری تهران برگزار شد، ضمن تبریک ماه ذی الحجه، کار گزینش را حساس و مسوولیت آور دانست و اظهار کرد: تاکید امام راحل در این خصوص به ساخت نیروی انسانی در تراز انقلاب اسلامی بود و باید تلاش کنیم، عقب ماندگی های این حوزه را طبق منویات بنیانگذار انقلاب جبران کنیم.

استاندار تهران با تاکید بر اینکه کار گزینش نباید متاثر از فضای دولت ها و متزلزل شدن افراد در وظایفشان باشد، گفت: کار گزینش یک جریان مستقل است که باید شکل گیری آن تحت نظر ولایت باشد.

فخاری، کیفیت تاثیرگذاری در امر گزینش افراد را منوط به کار میدانی و تحقیقات دانست و افزود: از موارد مهم دیگر در این مسیر، بررسی سوابق افراد و تشکیل و جمع بندی صحیح پرونده ها است که باید به صورت شکلی و محتوایی انجام شود.

وی مهمترین عارضه در گزینش را انحراف از معیارها اعلام و بر ضرورت آموزش در این زمینه تاکید و عنوان کرد: گزینشی که تحت آموزش مستمر نباشد نتایج مناسبی نخواهد داشت.

استانداری تهران بر لزوم بازرسی از مجموعه ها تاکید کرد و گفت: باید دلایل و آسیب ها، شناسایی و الگوهای درست ارایه شوند.

فخاری یکی از راه های نفوذ دشمن را حوزه گزینش دانست و افزود: گزینش عناصر انسانی مهم و تعیین کننده سرنوشت ساختارهای اداری است، چرا که عدم شایسته گزینی در این حیطه تامین نیازمندی های مردم را دچار مشکل می کند و در این راستا نیازمند این هستیم که نقاط آسیب شناسایی شوند.

استاندار تهران با بیان اینکه کار در حوزه گزینش، جهادی و ارزشمند است، اظهار کرد: تمام تلاشمان باید در این خصوص باشد که کارهای ماندگار انجام دهیم، چرا که در صورت قصور، کم کاری، نداشتن دقت نظر بالا و بروز خطا، آیندگان ما را مواخذه خواهند کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ضرورت کار میدانی در حوزه گزینش / آموزش مستمر باشد – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ضرورت کار میدانی در حوزه گزینش / آموزش مستمر باشد – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.