عکس| رونمایی از لوگو جدید لیگ قهرمانان آسیا و لیگ نخبگان

آفتاب نیوز :

در سی و چهارمین مجمع عمومی کنفدراسیون فوتبال آسیا، از لوگوی چهار رقابت جدید باشگاهی آسیا رونمایی شد: لیگ نخبگان آسیا، لیگ قهرمانان آسیا 2، چلنج کاپ و لیگ قهرمانان زنان.

لوگوی جدید مسابقات که عصر جدیدی را برای فوتبال باشگاهی آسیا آغاز خواهد کرد، انعکاس تصویری قوی از وضعیت معتبر آنهاست. این لوگوها ترکیبی از فرهنگ ها، سنت ها و مهارت های فوتبالی را از سراسر قاره آسیا نشان می دهند و هدف آنها القای برتری و اتحاد بین بازیکنان و هواداران است.

هر یک از چهار لوگوی مسابقات یک تصویر رنگی و گرافیکی از شکل جام مربوطه خود است. این لوگوها با دقت طراحی و توسعه یافته تا منحصربه فرد بودن هر رقابت را نشان بدهد و در عین حال روح جمعی عصر جدید فوتبال را برای باشگاه ها تجسم کند.

شیخ سلمان، رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا، در این باره گفت: ما با ارتقای چشم انداز رقابت های فوتبال باشگاه های آسیا از طریق ایجاد رقابت های جدید، تعهد خودمان را نشان دادیم و رونمایی امروز، نشان دهنده گام بزرگ دیگری به سوی طلوع یک دوره جدید است.

با آغاز چهار رقابت جدید آسیایی، AFC بزرگترین سرمایه گذاری تاریخ خود را انجام خواهد داد و باشگاه های شرکت کننده از افزایش جوایز و کمک ها بهره مند خواهند شد.

لازم به ذکر است مسابقات لیگ نخبگان آسیا با 24 تیم، رقابت های قهرمانی باشگاه های زنان آسیا با 12، لیگ قهرمانان آسیا 2 با 32 تیم و چلنج کاپ با 20 تیم برگزار خواهد.

عکس| رونمایی از لوگو جدید لیگ قهرمانان آسیا و لیگ نخبگان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| رونمایی از لوگو جدید لیگ قهرمانان آسیا و لیگ نخبگان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| رونمایی از لوگو جدید لیگ قهرمانان آسیا و لیگ نخبگان"، کلیک کنید.