عکس| واکنش سعید دقیقی به ماجرای عذرخواهی از استقلالی ها

به گزارش خبرگزاری سقف شیبدار؛ صحبت های سعید دقیقی پس از بازی شمس آذر مقابل پرسپولیس و عذرخواهی او از استقلالی ها حواشی زیادی را در پی داشت.

او با انتشار پیامی به این موضوع واکنش نشان داد:

من مدت هاست که فوتبال را فارغ از تعصب و گرایشات رنگی دنبال می کنم و از این جهت تمام تصمیمات فنی و گفته های رسانه ای من متمرکز بر موفقیت تیم و رنگ پیراهنی است که مربی گری آن را بر عهده دارم.

از سوی دیگر در فلسفه ی مربی گری من ، محافظه کاری فنی و رخوت فوتبال جایگاهی ندارد و در محدوده ی مستطیل سبز ، تمام راهکارهای تاکتیکی و انگیزشی را به کار می بندم تا به پیروزی، این مهم ترین هدف فوتبال دست پیدا کنم.

حتی اگر در مقابل تیمی قرار داشته باشیم که بر اساس داده های آنالیزی یکی از بهترین های فنی و نفری ایران و به لحاظ شخصیتی، بی رقیب ترین تیم ایران باشد.

حتی اگر جایگاه جدولی تثبیت شده ای در لیگ داشته باشیم و برد و باخت تاثیری در احوال مان نداشته باشد …. باز هم تلاش و جنگیدن برای پیروزی انتخاب من خواهد بود

اما مشکل اینجاست که فوتبال ایران، آمیختگی شدیدی به تعصبات و گرایشات رنگی دارد، و احتمالا به همین دلیل است که اظهارات رسانه ای من قبل و بعد از بازی و تصمیمات فنی و انگیزشی من برای بازی ، مورد قضاوت رنگی اهالی محترم فوتبال قرار گرفته است.

چنانکه برخی رسانه ها و کانال های هواداری، عذرخواهی من از تیم استقلال را مورد توجه قرار دادند اما تبریک من به تیم پرسپولیس را نادیده گرفتند.

پست اینستاگرامی من برای دعوت از هواداران در آخرین میزبانی فصل، را پرداخت رنگی کردند و جمله ی مهم همان پست که نوشته بودم« نه برای آبی و نه برای قرمز ، فقط برای قزوین ، فوتبال و شمس آذر» را ندیده گرفتند.

به هر حال همه ی شما می دانید که احترام زیادی برای همه اهالی فوتبال ، از رسانه و خبرنگار و عکاس گرفته تا هوادار و دست اندرکار قایلم و هرگز خودم را طلبکار شما و فوتبال فرض نکرده ام،

پس انتظار زیادی نیست، که از شما عاجزانه خواهش کنم که با قضاوت های رنگی و متعصبانه(که کاملا برای من محترم است) من را بدهکار فوتبال نکنید.

من سعید دقیقی، تا روزی که در فوتبال باشم، برای دستیابی به پیروزی تلاش می کنم، فارغ از اینکه تیم حریفم چه تیمی است و سود نتیجه ی بازی شامل حال چه تیم دیگری خواهد شد.

عکس| واکنش سعید دقیقی به ماجرای عذرخواهی از استقلالی ها

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| واکنش سعید دقیقی به ماجرای عذرخواهی از استقلالی ها" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| واکنش سعید دقیقی به ماجرای عذرخواهی از استقلالی ها"، کلیک کنید.