فضای انتخابات را به سمت تعقل، انصاف و دوری از تخریب هدایت کنید

فضای انتخابات را به سمت تعقل، انصاف و دوری از تخریب هدایت کنید

سقف شیبدار/سمنان نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان از فعالان سیاسی و اجتماعی و موثرین جامعه خواست: فضای انتخابات را به سمت تعقل، انصاف و دوری از تخریب دیگران هدایت کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی مطیعی نماینده رهبر معظم انقلاب در استان در نشست هم‌اندیشی مسئولان دفاتر نهادهای نمایندگی ولی فقیه در استان سمنان که ۲ تیر در دفتر امام جمعه سمنان برگزار شد با تبریک میلاد امام هادی(ع) بر اهمیت ایجاد ارتباط با اقشار مختلف مردم بویژه جوانان تاکید و اظهار کرد: برقراری ارتباط مسئولان نهادهای نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها، دستگاه‌های اجرایی و سایر بخش‌ها یکی از ضرورت‌های اجتناب‌ناپذیر کار فرهنگی و تبلیغی است.

نماینده ولی فقیه در استان، ارتباط مستمر با آحاد مردم را زمینه‌ساز موفقیت و اثرگذاری دانست و افزود: گاهی اوقات حتی شنیدن نظرات و مسائل مردم می‌تواند به ایجاد آرامش روانی در افراد منجر شود.

وی با بیان اینکه مدیریت فرهنگی از یک منظر به دو بخش ریاستی و رفاقتی تقسیم می‌شود اظهار کرد: اگر یک مدیر یا مسئول فرهنگی به صرف داشتن اختیارات بخواهد ایفای وظیفه کند، موفقیت چندانی کسب نخواهد کرد اما همین فرد اگر با کارکنان و سایرین ارتباط صمیمانه برقرار نماید در کار خود موفق خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مطیعی ادامه داد: در برخی مواقع خلاء ارتباطی، زمینه‌ساز تصور یا قضاوت اشتباه در خصوص مسئولان و دست‌اندرکاران می‌شود که باید به این موضوع نیز توجه کرد. 

امام جمعه سمنان استفاده از شیوه‌های جدید ارتباطی را لازم اما ناکافی دانست و گفت: ارتباط فیزیکی و هم‌نشینی با افراد، به مراتب موثرتر و سازنده‌تر از سایر اَشکال ارتباطی است. 

وی با گرامیداشت یاد و خاطره «شهدای خدمت» به ویژگی‌های برجسته شهید آل هاشم اشاره کرد و افزود: خدمت‌رسانی به مردم ثمرات، برکات و آثار فراوانی برای دین، نظام و انقلاب خواهد داشت. 

نماینده رهبر معظم انقلاب در استان در بخش‌ دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار کرد: خوشبختانه شاهد رقابتی شدن فضای اجتماعی هستیم که می‌تواند به تحقق مشارکت حداکثری منجر شود. 

حجت‌الاسلام والمسلمین مطیعی با یادآوری بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولان قوه قضائیه گفت: هیچکس نباید در جریان برگزاری انتخابات، حرف و سخنی بگوید که زمینه شادی دشمنان نظام و انقلاب را فراهم کند. 

امام جمعه سمنان اقناع مردم برای مشارکت در مرحله اول و نیز توجه به انتخاب گزینه اصلح را بسیار مهم و حائز اهمیت عنوان و خاطرنشان کرد: فعالان سیاسی و اجتماعی باید به تبیین دیدگاه‌های نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری برای مردم و افکار عمومی بپردازند و فضای انتخابات را به سمت تعقل و انصاف و دوری از تخریب دیگران هدایت کنند.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فضای انتخابات را به سمت تعقل، انصاف و دوری از تخریب هدایت کنید" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فضای انتخابات را به سمت تعقل، انصاف و دوری از تخریب هدایت کنید"، کلیک کنید.