فوت 3 نفر در کاروان عروسی در علی آباد کتول

فوت 3 نفر در کاروان عروسی در علی آباد کتول

آفتاب نیوز :

سرهنگ محمود شهرکی اظهار کرد: در ساعت 18 و 15 دقیقه عصر امروز در یک کاروان عروسی در محور کمربندی علی آباد کتول در مسیر فاضل آباد به پل مزرعه راننده یک دستگاه سواری پژو 405 به علت اجرای حرکات مخاطره آمیز و خطر آفرین و قدرت نمایی در مراسم عروسی و همچنین عدم توانایی در کنترل وسیله ناشی از تخطی از سرعت مطمینه از مسیر خود خارج و به حاشیه محور منحرف و با تیر برق حاشیه راه برخورد میکند. 

وی ادامه داد: متاسفانه در این حادثه راننده و سه نفر از سرنشینان خودرو در دم فوت و چهار نفر دیگر مصدوم و به بیمارستان منتقل می شوند.

رییس پلیس راه گلستان افزود: رانندگان عزیز بدانند جاده محل قدرت نمایی و جولان نیست چرا که یک لحظه اشتباه باعث بروز حوادث جبران ناپذیر خواهد شد.

شهرکی تاکید کرد: رعایت سرعت مطمینه مهمترین اصل در رانندگی برای پیشگیری از وقوع حادثه است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فوت 3 نفر در کاروان عروسی در علی آباد کتول" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فوت 3 نفر در کاروان عروسی در علی آباد کتول"، کلیک کنید.