فیلم| این مرد برای قدم زدن ساعتی ۲۰ دلار می‌گیرد

فیلم| این مرد برای قدم زدن ساعتی ۲۰ دلار می‌گیرد

آفتاب‌‌نیوز :

صفحات منتشر کننده این فیلم نوشته اند:

Google Street View Trekker دوربینی است که برای چنین افرادی از آن استفاده می‌شود.

کوله پشتی Google Street View Trekker تقریباً ۴۰ پوند (۱۸ کیلوگرم) وزن دارد، این وزن شامل دوربین، باتری و سایر تجهیزات آن است.

در حالی که این وزن ممکن است سنگین به نظر برسد، کوله پشتی Trekker طوری طراحی شده که برای استفاده کننده راحت باشد و تسمه های شانه‌ای و کمربند دارد که برای توزیع یکنواخت وزن به کار برده می‌شود.

در مورد عکاسی Google Street View، دستمزد ساعتی حدودی در ایالات متحده ۳۳ دلار در ساعت است.

برای تبدیل شدن به یه عکاس گوگل، باید حداقل ۵۰ عکس ۳۶۰ درجه را با استفاده از برنامه Street View شِیر کنید، و مطمئن بشید که دستورالعمل‌های آن را برای فاصله بین تصاویر درست انجام دادید.

میانگین حقوق ساعتی یه عکاس گوگل در آمریکا حدود ۲۰ تا ۲۲ دلار در ساعت است. با این حال، حقوقا ممکن است بر اساس عواملی مثل تجربه، موقعیت مکانی و شرایط شغلی خاص متفاوت باشد.

لازم به ذکر است که این قابلیت گوگل در ایران پوشش داده نشده.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم| این مرد برای قدم زدن ساعتی ۲۰ دلار می‌گیرد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم| این مرد برای قدم زدن ساعتی ۲۰ دلار می‌گیرد"، کلیک کنید.