قطع همکاری با ساپینتو پس از قهرمانی!

قطع همکاری با ساپینتو پس از قهرمانی!

به گزارش خبرگزاری سقف شیبدار؛ فقط 24 ساعت پس از کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر قبرس، ریکاردو ساپینتو به همکاری خود با باشگاه آپویل پایان داده و شب گذشته نیز در تصاویر یادبود جشن قهرمانی شرکت نکرده و قرار است این موضوع به زودی و به صورت رسمی از سوی طرفین اعلام شود.

به گزارش ورزش سه، سرمربی پرتغالی شب گذشته و برای مراسم عکسبرداری یادبود قهرمانان به محل برگزاری این مراسم در Archangelos نرفت، ضمن اینکه او حتی در جشنی که توسط مدیریت آپویل در یک کافه معروف در نیکوزیا و برای کسب عنوان قهرمانی ترتیب داده شده بود، شرکت نکرد.

اگرچه پرودروموس پتریدیس، رییس باشگاه آپویل در سخنرانی خود برای حاضران از ریکاردو ساپینتو تشکر کرد و گفت که “متاسفانه او نمی تواند اینجا باشد”، اما نشانه های زیادی وجود دارد و این شایعه را تایید می کند که مدیریت آپویل قبلاً تصمیم گرفته است که سرمربی خود را تغییر دهد.

آنگونه که رسانه گل قبرس نوشته، مدیران آپویل یک قدم فراتر رفتند و اقدامات لازم را انجام داده اند تا بتوانند که تکلیف سرمربی جدید را پایان هفته مشخص کنند. آنگونه که رسانه گل نوشته، لیست سه نفره ای از مربیان مورد نظر مدیریت آپویل تهیه شده که یکی از آنها، خوزه دومینگز، دستیار اول ساپینتو است که در این فصل و طی مدت 4 ماهه ای که سرمربی پرتغالی به دلیل محرومیت از روی سکوها بر تیمش نظارت داشت، آپویل را از کنار زمین هدایت می کرد.

پرودروموس پتریدیس، رییس آپویل، صبح امروز نیز در گفتگویی که با یکی از رسانه های قبرسی داشته، اعلام کرده که تکلیف سرمربی تا آخر هفته مشخص می شود. او در گفتگو با رسانه سوپر اسپورت اف ام با اشاره به اینکه احتمال همکاری با ریکاردو ساپینتو وجود دارد، از لیست سه نفره ای برای انتخاب سرمربی جدید تیم خبر داد.

رییس آپویل در واکنش به احتمال بالای جدایی ساپینتو گفت: این یک اتفاق غیرعادی نیست. ما پیش از این نیز با کریستینسن (مربی سابق آویل) قهرمان شدیم ولی بدون پیش داوری در مورد چیزی، به همکاری خود ادامه ندادیم. آقای ساپینتو یکی از گزینه های ماست. ما سه تا چهار مربی را در لیست خود داریم و تا آخر هفته درباره سرمربی جدید تصمیم گیری می کنیم.

او گفت: اینطور نیست که اعتماد ما به ساپینتو متزلزل شده باشد. مسایل مختلفی وجود دارد. ما یک پرونده سخت (محرومیت 4 ماهه ساپینتو) را تجربه کردیم، با انواع مجازات ها، با حوادث دیگر. دلیل اینکه ما و ساپینتو تا روز آخر با همدیگر کار کردیم این بود که آن مرد در تیم کار بزرگی انجام داد و به همین دلیل نام او در فهرست انتخاب های ما قرار دارد. خیلی چیزها به مربی و بودجه باشگاه بستگی دارد.

به نظر می رسد که صحبت های رییس آپویل تنها برای حفظ شان ساپینتو باشد چرا که باید جدایی او از این باشگاه را قطعی دانست. پیش از این نیز روزنامه رکورد پرتغال خبر داده بود که سرمربی سابق استقلال از تیم های مکزیکی پیشنهاد دریافت کرده است.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قطع همکاری با ساپینتو پس از قهرمانی!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قطع همکاری با ساپینتو پس از قهرمانی!"، کلیک کنید.