قول مهمی که سرمربی تیم ملی به منتقدین داد

قول مهمی که سرمربی تیم ملی به منتقدین داد

آفتاب نیوز :

بعد از اینکه تیم ملی در مصاف با قطر با نتیجه 3-2 شکست خورد، سعید الهویی با حضور در برنامه شبکه ورزش با جواد خیابانی و مهدی توتونچی در مورد عملکرد تیم ملی در جام ملت ها حرف زد که بیشتر توضیحات این مربی جوان برای مجریان برنامه و مردم قانع کننده نبود.

امیر قلعه نویی در پیامی که برای میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر فرستاد گفت هم اکنون به همراه خانواده در مسافرت است و هفته آینده در این برنامه حاضر می شود و پیرامون عملکرد تیم ملی در جام ملت ها حرف خواهد زد. مجری برنامه فوتبال برتر هم چنین از مردم خواست سوالات خود از سرمربی تیم ملی را با برنامه طرح کنند تا این سوالات دسته بندی و هفته آینده با حضور امیر قلعه نویی در برنامه فوتبال برتر از سرمربی تیم ملی پرسیده شود.

امیر قلعه نویی برای دومین بار هدایت گر تیم ملی در جام ملت ها شد. او در تجربه اول در سال 2007 و در ضربات پنالتی حذف شد. به زعم امیر قلعه نویی بعد از این مسابقات او توسط برنامه های تلویزیونی مورد نقد شدید و غیر منصفانه قرار گرفت. اما این بار به نظر می رسد، شرایط کمی تغییر کرده است. به خصوص که فدراسیون فوتبال قرارداد این مربی را تا پایان جام جهانی تمدید کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قول مهمی که سرمربی تیم ملی به منتقدین داد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قول مهمی که سرمربی تیم ملی به منتقدین داد"، کلیک کنید.