قیمت قبر 30 درصد گران می شود؟

قیمت قبر 30 درصد گران می شود؟

آفتاب نیوز :

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) گفت: در صورت موافقت شورای شهر تهران، قیمت قبور و بهای خدمات در این سازمان 30 درصد برای سال آینده افزایش پیدا می کند.

به گزارش آرمان، جواد تاجیک مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) درباره میزان افزایش قیمت قبور در سال آینده اظهار کرد: شورای شهر تهران با افزایش بیش از 30 درصد بهای خدمات در بهشت زهرا (س) چه در قبور و چه در سایر خدمات موافق نیست و پیش بینی می شود که این میزان برای سال آینده به تصویب برسد.

وی همچنین درباره آخرین رایزنی ها و مطالعات برای انتخاب محل جدید آرامستان پایتخت گفت: نفاط مختلفی برای این موضوع در دست مطالعه است و این مطالعات از حدود 4 سال پیش شروع شده است و گزارشات اولیه ارایه شده است و در نهایت جمع بندی و محل یا محل های جدید برای احداث آرامستان انتخاب خواهد شد.

تاجیک گفت: در صورتی که زمین مورد نظر برای آرامستان انتخاب شود مشکلی برای آماده سازی جهت دفن اموات نخواهد بود و در یک بازه زمانی 6 ماه قبور در فاز اول آماده می شوند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت قبر 30 درصد گران می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت قبر 30 درصد گران می شود؟"، کلیک کنید.