مربی برزیلی استقلال خوزستان: هدف ما متوقف کردن پرسپولیس است/ مطمین هستم در لیگ برتر می مانیم

مربی برزیلی استقلال خوزستان: هدف ما متوقف کردن پرسپولیس است مطمین هستم در لیگ برتر می مانیم

مربی برزیلی استقلال خوزستان گفت: می خواهیم در بازی با پرسپولیس این حریف را متوقف کنیم و امتیاز بگیریم.  

مارکو اورلیو داکونیا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری سقف شیبدار، درباره آخرین وضعیت استقلال خوزستان اظهار کرد: ما در تلاش برای ماندن بوده و هنوز در لیگ برتر هستیم. سه بازی تا پایان فصل باقی مانده است و می توانیم امتیازات این دیدار ها را کسب کنیم. اولین دیداری که در پیش داریم بازی با تیم پرسپولیس است. ما امید های خود را برای بقا در لیگ برتر در بالاترین سطح حفظ کرده ایم. ما تمرینات ذهنی و جسمی را قوی تر دنبال می کنیم تا به بالاترین سطح آمادگی برسیم. البته که از نتیجه آخرین دیداری که برابر نساجی مازندران گرفتیم خوشحال نیستیم. هدف ما این است که بتوانیم خود را لیگ برتر نگه داریم و خیلی مطمین هستیم که این اتفاق می افتد.

مربی استقلال خوزستان در مورد اینکه چه نظری درباره بازی تیمش در خانه پرسپولیس دارد، گفت: پرسپولیس یکی از تیم های پرقدرت در قاره آسیا است. می دانیم که از بازیکنان قدرتمند و مربی توانمندی بهره می برد. کاملا می دانیم که این بازی برای ما خیلی سخت است. ما باور کردیم که در اواخر لیگ برتر هستیم و این دیدار برخورد یک تیم برای قهرمانی و تیمی دیگر برای حفظ خود در لیگ برتر است. ما باید در جریان مسابقه آگاه باشیم و خیلی دقت کنیم تا مراقب این حریف باشیم. می دانیم این حریف قوی تر است و می خواهد با تاکتیک های خود به هدفی که دارد برسد ولی می خواهیم پرسپولیس را متوقف کنیم و امتیاز بگیریم.  

مارکو اورلو درباره اینکه استقلال خوزستان چقدر شانس دارد تا در لیگ برتر بماند، تصریح کرد: باور داریم که هنوز 9 امتیاز تا پایان فصل باقی مانده است که می توانیم آنها را کسب کنیم. می دانیم که با کسب امتیازات لازم در بازی های باقیمانده در لیگ برتر می مانیم.  

مربی استقلال خوزستان درباره اینکه چه انتظاری از هواداران تیمش دارد، عنوان کرد: از آنها می خواهم در تمام سطوح از ما حمایت می کنند و بدانند که تمام اعضای تیم از مدیریت تا کادرفنی و بازیکنان بهترین عملکرد خود را برای دستیابی به اهداف اجرا می کنند. هواداران باور کنند که ما به حمایت آنها در هر گامی که برمی داریم نیاز داریم تا به هدف خود برسیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مربی برزیلی استقلال خوزستان: هدف ما متوقف کردن پرسپولیس است/ مطمین هستم در لیگ برتر می مانیم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مربی برزیلی استقلال خوزستان: هدف ما متوقف کردن پرسپولیس است/ مطمین هستم در لیگ برتر می مانیم"، کلیک کنید.