مشارکت حداکثری در انتخابات، رای به صلابت جمهوری اسلامی است

مشارکت حداکثری در انتخابات، رای به صلابت جمهوری اسلامی است

سقف شیبدار/خوزستان رئیس شورای شهر اهواز گفت: حضور پای صندوق‌های رای، رای دادن به امنیت، صلابت، رفاه و قدرت مردم جمهوری اسلامی است.

سیدمحمدعلی پورموسوی در گفت‌وگو با سقف شیبدار با اشاره به لزوم مشارکت پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: با شهادت شهید رئیسی با وجود همه تلاش‌ها، گسست و خلائی در کارهای اجرایی ایجاد شده است و باید با انتخاب رئیس جمهور آینده به سرعت این نقیصه رفع شود. در این راستا طبق قانون باید با برگزاری انتخابات، رئیس جمهور آینده را انتخاب کنیم.

وی افزود: باید با حضور حداکثری پای صندوق‌های رای حماسه جدیدی رقم بزنیم. حضور پای صندوق‌های رای، رای دادن به امنیت، صلابت، رفاه و قدرت مردم جمهوری اسلامی است.

رئیس شورای شهر اهواز بیان کرد: با حضور پای صندوق‌های رای به جهان می‌گوییم مردم ایران همچنان مقتدر ایستاده‌اند و برای رفع مشکلات کشور از روش‌های تمدنی استفاده می‌کنند. اگر این بعد کار را در نظر بگیریم بهترین راه این است که همه را ترغیب کنیم پای صندوق‌های رای بیایند و رای خود را که رای به نظام و ولایت است به صندوق بیندازند.

پورموسوی گفت: بعد دیگر این حرکت، انتخاب درست است بنابراین باید کسی انتخاب شود که در سال‌های آینده بتواند طبق اولویت‌ها و مولفه‌های روشن دولت شهید رئیسی کار کند و تداوم‌دهنده و امتداد این راه باشد.

وی بیان کرد: امیدواریم مردم ما ۸ تیرماه با حضور حداکثری و پرشور پای صندوق‌های رای، دشمنان مردم ایران را ناامید کنند و دشمنان را به کرانه‌ها و دوردست‌ها بفرستیم و از منطقه دور کنیم. امیدواریم با انتخاب فرد اصلح به آبادی، رفاه و امنیت کشورمان کمک کنیم.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشارکت حداکثری در انتخابات، رای به صلابت جمهوری اسلامی است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشارکت حداکثری در انتخابات، رای به صلابت جمهوری اسلامی است"، کلیک کنید.