مطهری: حضورم در تراکتور برای فصل بعد هنوز مشخص نیست

مطهری: حضورم در تراکتور برای فصل بعد هنوز مشخص نیست

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره حضورش در تراکتور در فصل آینده گفت: ما درگیر بازی های باقی مانده بودیم و باید نشست داشته باشیم و ببینیم نتیجه چه خواهد شد.

حمید مطهری در نشست خبری پس از بازی صنعت نفت آبادان و تراکتور تبریز که با نتیجه 3 بر صفر به نفع تراکتور به پایان رسید، اظهار کرد: ابتدا باید بگویم یکی از جذابیت های لیگ حضور تیم نفت آبادان بود و متاسفم از اینکه تیم خوب و با ریشه، قدیمی و پرطرفدار صنعت نفت آبادان به دسته یک سقوط کرد.

وی با بیان اینکه «بازیکنان تراکتور امروز فوق العاده بازی کردند و از تک تک آنها تشکر می کنم،» ادامه داد: ما تیم نفت را بسیار خوب می شناختیم و می دانستیم که برابر این تیم چگونه باید بازی کنیم. فوتبال شناوری بازی کردیم. من هرجا بودم سبک بازی مالکانه را دوست داشتم.

این مربی فوتبال گفت: بازیکنانمان از بزرگ تا کوچک نشان دادند می توانند در قامت یک تیم ظاهر شوند و این برای من خیلی مهم بود که در مدت مسیولیتم، تراکتور در قواره یک تیم واقعی ظاهر شود.

وی خاطرنشان کرد: لطف خدا شامل حال ما شد و توانستیم بهترین نتایج را بگیریم، از کادر فنی، پزشکی و رسانه ای تیم و الباقی بزرگواران که برای تراکتور تلاش کردند تشکر می کنم و این برد را به همه بازیکنان و هواداران تقدیم می کنم.

مطهری ادامه داد: در بازی موقعیتی به نفت ندادیم و مالکیت توپ با ما بود و خیلی خوب بازی را کنترل کردیم و هر جا که می خواستیم خودمان ریتم بازی را تغییر می دادیم و در مجموع یک فوتبال فوق العاده را ارایه دادیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره حضورش در تراکتور در فصل آینده، تصریح کرد: ما درگیر بازی های باقی مانده بودیم و باید نشست داشته باشیم و ببینیم نتیجه چه خواهد شد.

مطهری در پایان اظهار کرد: امسال برای تراکتور آمارهای خوبی را ثبت کردیم، به عنوان مثال کمترین گل خورده را داشتیم و بالاترین امتیاز را در چند سال اخیر ثبت کردیم، ضمن اینکه از بازیکنان بومی استفاده کردیم و همه این ها را مدیون همدلی تیمی هستیم.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مطهری: حضورم در تراکتور برای فصل بعد هنوز مشخص نیست" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مطهری: حضورم در تراکتور برای فصل بعد هنوز مشخص نیست"، کلیک کنید.