معنویت امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران حاصل و برکت انقلاب اسلامی است

معنویت امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران حاصل و برکت انقلاب اسلامی است

سقف شیبدار/آذربایجان شرقی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافندهوایی ارتش با اشاره به اینکه معنویت امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران حاصل و برکت انقلاب اسلامی است، گفت: در سایه انقلاب اسلامی امروز ارتش یک نهاد مردمی است که توانسته در شرایط بحرانی کشور همواره حامی و پشتیبان ملت باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد بهمن در آئین اختتامیه مرحله منطقه‌ای بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم خانواده‌های کارکنان و خواهران شاغل این نیرو در منطقه پدافندهوایی شمالغرب ارتش با بیان اینکه قرآن کریم نقش انکار ناپذیری در زندگی فردی و اجتماعی انسان ها دارد، اظهار کرد: اگر بتوانیم خوب برنامه‌های قرآن کریم را در زندگی روزمره خود جاری و ساری کنیم قطعاً محیطی سرشار از آرامش و آسایش برای خود و خانواده‌هایمان به دنبال خواهد داشت.

وی به پیشرفت‌های قرآنی نیروی پدافندهوایی ارتش در این چندسال اخیر اشاره و بیان کرد: هر چقدر که ما بتوانیم فرهنگ قرآن کریم را در بین کارکنان و خانواده‌ها نهادینه کنیم، شاهد تحول آفرینی سالم در فرد، خانواده و جامعه خواهیم بود.

به گزارش سقف شیبدار، به نقل از روابط عمومی اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافندهوایی ارتش، وی در ادامه به حضور حماسی مردم در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری اشاره و تشریح کرد: حضور آگاهانه و بهنگام مردم در پای صندوق‌های رای نشان داد مردم ایران اسلامی همیشه پای کار انقلاب و نظام اسلامی هستند.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معنویت امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران حاصل و برکت انقلاب اسلامی است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معنویت امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران حاصل و برکت انقلاب اسلامی است"، کلیک کنید.