مقام حزب الله لبنان: جنگ آتی با اسراییل جنگ پایانی خواهد بود

مقام حزب الله لبنان: جنگ آتی با اسراییل جنگ پایانی خواهد بود

یک مسوول حزب الله لبنان تاکید کرد کسانی که این حزب را به جنگ تهدید می کنند از امکانات و توانایی های واقعی حزب الله لبنان خبر ندارند.

به گزارش سقف شیبدار، «نواف الموسوی» مسوول پرونده منابع و مرزها در مقاومت اسلامی لبنان گفت: رژیم اشغالگر اسراییل در زرادخانه خود سلاحی را که برای جنگ با لبنان به آن نیاز دارد در اختیار ندارد. رژیم اشغالگر برای جنگ علیه لبنان نیاز به سلاح های واشنگتن دارد. جنگ آتی با اسراییل جنگ پایانی خواهد بود و بعد از هرگونه جنگی با لبنان منطقه دیگر مثل قبل نخواهد بود.

وی در مصاحبه با المیادین گفت: مقاومت استفاده از سامانه دفاع هوایی علیه جنگنده های رژیم صهیونیستی که شهروندان لبنانی را می ترساند، لازم می داند. سلاحی که مقاومت اسلامی لبنان از آن علیه دشمن استفاده می کند، لازم است. مقاومت همچنین سلاح هایی دارد که هنوز آن را اعلام نکرده است.

الموسوی درباره هدف قرار دادن تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی گفت: امکانات جاسوسی که رژیم اشغالگر در مرزها با لبنان از آن استفاده می کند قادر است مساحت هایی را حتی تا اروپا پوشش بدهد برای همین لازم بود مقاومت این دستگاه ها را هدف قرار بدهد.

وی گفت: تمام رهبران رژیم اشغالگری که لبنان را به جنگ تهدید می کنند از توانایی های واقعی مقاومت خبر ندارند. اگر جنگی رخ بدهد جنگ پایانی خواهد بود.

این مسوول حزب الله لبنان تاکید کرد: سازمان ملل از زمان صدور قطعنامه 1701 بیش از 400 نقض این قطعنامه در هر ماه توسط اسراییل را ثبت کرده است. نخست وزیر و رییس پارلمان لبنان با هییت های غربی درباره وضعیت مرزها مذاکره می کنند.

وی درباره وضعیت داخلی لبنان گفت: مقاومت دنبال سرمایه گذاری روی درگیری ها در جبهه جنوبی در داخل لبنان و به ویژه پرونده ریاست جمهوری نیست. هدف مقاومت درباره درگیری با رژیم اشغالگر واضح است و آن مشغول کردن دشمن و فشار بر آن برای توقف جنگ غزه است.

الموسوی شجاعت مقاومت فلسطین در غزه را تحسین کرد و گفت: مقاومت فلسطین بعد از هشت ماه از جنگ همچنان به حملات خود علیه دشمن ادامه داده و خسارت های سنگینی را به آن وارد می کند. اگر برادران ما در غزه عملیات طوفان الاقصی را آغاز نمی کردند اکنون باید فاتحه مساله فلسطین را می خواندیم. کار مقاومت فلسطین واکنش به اشغالگری اسراییل بود و آنچه اسراییل انجام داد نسل کشی است. برخی دولت های غربی معتقدند روشی که ارتش اسراییل با آن می جنگد فایده ای ندارد.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقام حزب الله لبنان: جنگ آتی با اسراییل جنگ پایانی خواهد بود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقام حزب الله لبنان: جنگ آتی با اسراییل جنگ پایانی خواهد بود"، کلیک کنید.