نیروهای مسلح یمن یک کشتی اسرائیلی را هدف قرار دادند

نیروهای مسلح یمن یک کشتی اسرائیلی را هدف قرار دادند

سخنگوی نیروهای مسلح یمن سه شنبه شب اعلام کرد: طی یک عملیات نظامی کشتی اسرائیلی MSC SARAH V را در دریای عرب به طور مستقیم و دقیق هدف قرار دادیم.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری سقف شیبدار، یحیی سریع اظهار کرد که این عملیات با یک موشک بالستیک جدید پس از انجام موفقیت‌آمیز عملیات آزمایشی انجام گرفته است.

وی تاکید کرد که عملیات‌ ما تا توقف جنگ علیه غزه و پایان دادن به محاصره این باریکه ادامه خواهد داشت.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن دوشنبه شب نیز حمله موشکی به دو کشتی درحال حرکت به مقصد فلسطین اشغالی را تأیید کرد.

سریع گفت که برای دومین بار کشتی «Transworld Navigator» در دریای سرخ با قایق‌های هدایت‌شونده (شهپاد) ارتش یمن هدف قرار داده شدند.

در ادامه بیانیه ارتش یمن آمد که یگان موشکی این ارتش، یک کشتی دیگر به نام «STOLT SEQUOIA» را در اقیانوس هند با موشک هدف قرار داد.

وی افزود که هر دو کشتی به علت آن که متعلق به شرکت‌هایی که تحریم رژیم صهیونیستی برای ورود به بنادر را نقض کرده بودند، هدف حمله قرار گرفتند.

آژانس عملیات تجارت دریایی انگلیس که شامگاه یکشنبه گزارش داد یک کشتی دیگر در نزدیکی سواحل یمن درخواست کمک ارسال کرده است.

این آژانس اعلام کرد که این کشتی در جنوب شرق منطقه «نشطون» یمن دچار حادثه شده و درخواست کمک کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نیروهای مسلح یمن یک کشتی اسرائیلی را هدف قرار دادند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نیروهای مسلح یمن یک کشتی اسرائیلی را هدف قرار دادند"، کلیک کنید.