هزینه 185 میلیارد تومانی شهرداری برای 210 پروژه

شهردار منطقه 10 تهران خبر داد؛

هزینه 185 میلیارد تومانی شهرداری برای 210 پروژه

اخ الصنایع گفت: امروز 210 پروژه عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری، فرهنگی و اجتماعی به همت شهرداری تهران افتتاح شد که برای آن ها 185 میلیارد تومان هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری سقف شیبدار، مهدی اخ الصنایع شهردار منطقه 10 در حاشیه آیین افتتاح بوستان شهدای خدمت و 210 پروژه عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری و فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 10 که امروز در یکصدوبیست وپنجمین پویش امید و افتخار برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برای 210 پروژه امروز 185 میلیارد تومان هزینه شده است و علاوه بر این 200 پروژه من شهردارم را تا پایان شهریور افتتاح خواهیم کرد.

وی افزود: در بحث ادامه پروژه یادگار امام (ره) مصوبه شورای تامین برای اجرای آن ابلاغ شد و تا کمتر از 15 روز آینده اطلاع رسانی مسدودی مسیر یادگار را داریم که البته شبکه ها و دسترسی های جایگزین برای آن تعریف شده و پروژه به صورت سه شیفت اجرایی خواهد شد و سعی می کنیم در پایان این دوره از مدیریت شهری هم ادامه شاخه شرقی و هم شاخه غربی را در دو منطقه 9 و 10 به پایان برسانیم.

اخ الصنایع در خصوص بحث تعیین تکلیف مدیران سرای محلات نیز توضیح داد: در این موضوع پیگیر خواهیم بود که کار را از طریق مواردی که از طریق مجموعه شورای شهر ابلاغ می شود پیش ببریم و نگاه پیوند محلات، مساجد، مدارس و خانواده را خواهیم داشت. انتخاب مدیران محلات نیز توسط هییت امنا انجام خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هزینه 185 میلیارد تومانی شهرداری برای 210 پروژه" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هزینه 185 میلیارد تومانی شهرداری برای 210 پروژه"، کلیک کنید.