هشدار درباره تعویق لیگ برتر فوتبال

هشدار درباره تعویق لیگ برتر فوتبال

آفتاب نیوز :

امیرمهدی علوی در گفت وگوی تلفنی با اخبار ورزشی شبکه سوم سیما در خصوص حواشی اتفاقات دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و سپاهان در هفته بیست وپنجم لیگ برتر اظهار داشت: باید آیین نامه اجرایی کانون هواداری کشور تشکیل شود و اسامی تایید شده باشگاه ها به اطلاع فدراسیون فوتبال برسد تا در فایل مرتبط با بانک اطلاعاتی هواداری ذخیره شود. نکته دوم، بحث بلیت فروشی هوشمندانه برای مسابقات تیم میزبان رقابت های لیگ برتر برای فصل آینده است تا هر فردی به صورت هوشمند در صندلی خودش قرار بگیرد. این موضوع باعث نظم بیشتر می شود.

وی افزود: بحث سوم، تجهیزات در ورزشگاه ها است که باید در استاندارد برگزاری رقابت های لیگ برتر و بر اساس الزام های AFC باشد. همچنین هماهنگی هایی با سایت ثبت احوال در جریان است تا در حوزه بلیت فروشی آنلاین، افراد در صندلی مرتبط با خود قرار بگیرند.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه تضمینی برای اجرای این آیین نامه وجود دارد، گفت: اگر این الزامات انجام نشود، لیگ آینده به تعویق می افتد و تا انجام تمامی موارد آغاز نمی شود. پس از پایان لیگ امسال، موارد اجرایی را هفته به هفته به اطلاع می رسانیم. بر اساس همین آیین نامه، LOC برگزاری مسابقات لیگ برتر وقف برگزاری مسابقات کنفدراسیون آسیا خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار درباره تعویق لیگ برتر فوتبال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار درباره تعویق لیگ برتر فوتبال"، کلیک کنید.