واکنش استانداری آذربایجان شرقی به ادامه تیمداری زنوزی: فعلاً توافقی انجام نشده است

واکنش استانداری آذربایجان شرقی به ادامه تیمداری زنوزی: فعلاً توافقی انجام نشده است

سقف شیبدار/آذربایجان شرقی روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی در گزارشی اعلام کرد جلسات بررسی وضعیت باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور در استانداری ادامه دارد.

تراکتور در هفته های اخیر با مسایل مالکیتی روبه رو بوده و همین موضوع فعالیت های این باشگاه را به حالت تعلیق در آورده است. در حالی که عمده هواداران تراکتور استقبال ویژه ای از واگذاری مالکیت توسط محمدرضا زنوزی داشتند اما رسانه رسمی باشگاه تراکتور اعلام کرده این تیم به دلیل نداشتن مشتری در اختیار هیات فوتبال قرار گرفته است.

به گزارش سقف شیبدار، جواد ششگلانی، رییس هیات فوتبال آذربایجان شرقی روز گذشته (پنجشنبه) در گفت وگویی اعلام کرد: تراکتور با مدیریت و مالکیت قبلی به کارش ادامه خواهد داد.

اما استانداری آذربایجان شرقی به اظهارات رییس هیات فوتبال استان واکنش نشان داده است که در ادامه می خوانید:

این جلسات با حضور مسیولان ارشد استانداری و مالک باشگاه تراکتور ادامه دارد و هنوز توافقی به دست نیامده است.

رییس هیات فوتبال استان در جلسات مربوط به باشگاه تراکتور در استانداری حضور نداشته و به تبع آن نمی تواند هیچ گونه اطلاع موثق و دقیقی از مباحث مطروحه در جلسات داشته باشد.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش استانداری آذربایجان شرقی به ادامه تیمداری زنوزی: فعلاً توافقی انجام نشده است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش استانداری آذربایجان شرقی به ادامه تیمداری زنوزی: فعلاً توافقی انجام نشده است"، کلیک کنید.