«وعده صادق» افسانه شکست ناپذیری اسراییل را در هم شکست – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان

«وعده صادق» افسانه شکست ناپذیری اسراییل را در هم شکست - خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سقف شیبدار، حجت الاسلام محمد بارانی در خطبه های نمازجمعه این هفته مهدیشهر به میزبانی مصلای این شهرستان بیان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با معلمان ضمن اشاره به اعترافات اندیشمندان غربی در خصوص اهمیت تاریخی و راهبردی عملیات وعده صادق، تاکید کردند که تاریخ منطقه غرب آسیا را باید به دو بخش تقسیم کرد یک بخش قبل از وعده صادق و بخش دوم بعد از آن، و این اهمیت عملیات تنبیهی علیه اسراییل را نشان می دهد.

وی افزود: کارشناسان منطقه و بین المللی پاسخ بی سابقه و تاریخی ایران به اسراییل را یکی از مباحث شگفت انگیز و شوکه کننده برای اسراییل می دانند چرا که در طول 75 سال هیچکس جرات نداشته به اسراییل سیلی بزند زیرا بر این عقیده هستند که اسراییل دارای قدرت اتمی است و این موضوع برای آنها امنیت و می سازد.

امام جمعه مهدیشهر با بیان اینکه وعده صادق نشان داد که می توان شاخ اسراییل را هم شکست و این یکی از عملیات مهم منطقه در طول تاریخ بود، ابراز کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی بیان کردند که مهم تعداد موشک های اصابت کرده به خاک اسراییل نیست بلکه نقطه مهم، ظهور قدرت اراده ملت ایران و نیروهای مسلح در عرصه بین المللی است.

بارانی با بیان اینکه موضوع مهم در وعده صادق این است که ایران فاتح جنگ اراده ها است، بیان کرد: اینکه آمریکایی ها به اسراییل التماس می کنند که مبادا پاسخ ایران را بدهند، نشان می دهد که امروز ایران قوی را شاهد هستیم که اگر اسراییل جواب وعده صادق را بدهد، می داند که سیلی محکم تری خواهد خورد.

وی وعده صادق را پدیده بسیار نادری در تاریخ منطقه دانست و گفت: افسانه شکست ناپذیری اسراییل در هم شکسته شد و حالا شاهد تغییر در محاسبات حکام منطقه شاهد هستیم. امروز حکام ترسوی عرب در منطقه که وابسته به اسراییل بودند بعد از وعده صادق، دچار سرگردانی و تشکیک شدند که آیا با اسراییل ادامه بدهند یا به سوی ایران بازگردند؟

امام جمعه مهدیشهر با بیان اینکه امروز ایران در اوج قدرت است، گفت: وعده صادق دستاورد بسیاری داشت که تقویت و ارتقای جایگاه ایران در عرصه منطقه ای و جهانی و محبوبیت ایران در جهان اسلام و نمایش ناامنی اسراییل تنها بخشی از دستاوردهای این عملیات هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«وعده صادق» افسانه شکست ناپذیری اسراییل را در هم شکست – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«وعده صادق» افسانه شکست ناپذیری اسراییل را در هم شکست – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.