پایان کار تیراندازان در جام جهانی مونیخ با پانزدهمی تیم میکس تپانچه

پایان کار تیراندازان در جام جهانی مونیخ با پانزدهمی تیم میکس تپانچه

تیم میکس تپانچه بادی ایران در مسابقات تیراندازی جام جهانی مونیخ در رده پانزدهم ایستاد. 

به گزارش سقف شیبدار، تیم میکس تپانچه بادی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی مونیخ در خط آتش قرار گرفت. تیم میکس ایران متشکل از هانیه رستمیان و سجاد پورحسینی با 573.16 امتیاز پانزدهم شدند. 

در تفنگ سه وضعیت مردان هم امیرمحمد نکونام امتیاز 573 را ثبت کرد و از میان 70 نفر 68 شد. 

روز گذشته پوریا نوروزیان در مرحله حذفی این ماده متوقف شده بود.

مسابقات تیراندازی جام جهانی آلمان که از از 11 خرداد آغتز شده بود امروز برای تیراندازان ایرانی به پایان رسید. این مسابقات آخرین رویدادی است که رنکینگ آن در سهمیه المپیک پاریس تاثیرگذار است.

6 تیرانداز ایرانی در این مسابقات شرکت کردند که در تفنگ بادی امیر محمد نکونام در رده 17، پوریا نوروزیان در رده 68، فاطمه امینی در رده 31 و شرمینه چهل امیرانی در رده 83 ایستاده اند. تیم های میکس تفنگ بادی نیز 16 و 49 شدند. فاطمه امینی در تفنگ سه وضعیت به مرحله مقدماتی صعود نکرد.

هانیه رستمیان در تپانچه 25 متر در رده 28 ایستاد و در تپانچه بادی هفتم شد. سجاد پورحسینی نیز در تپانچه بادی 18 شد. تیم میکس تپانچه بادی نیز در رده پانزدهم ایستاد.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایان کار تیراندازان در جام جهانی مونیخ با پانزدهمی تیم میکس تپانچه" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایان کار تیراندازان در جام جهانی مونیخ با پانزدهمی تیم میکس تپانچه"، کلیک کنید.