پخش مستند «شکارچی مجازی» با موضوع آزار و اذیت دختران و زنان

پخش مستند «شکارچی مجازی» با موضوع آزار و اذیت دختران و زنان

مستند «شکارچی مجازی» با موضوع آزار و اذیت دختران و زنان در فضای مجازی فردا جمعه، 21 اردیبهشت ماه ساعت 23 روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

به گزارش سقف شیبدار، حسن علیزاده فرد، کارگردان و تهیه کننده این فیلم درباره تولید این اثر گفت: این مستند به سفارش گروه اجتماعی شبکه سیما تولید شده است و روایت دختران و زنان نوجوانی است که در فضای مجازی مورد آزار و اذیت های مختلفی قرار می گیرند و گاهی هم شکار فریب دهندگان مجازی می شوند  و سرنوشت های ناگواری برایشان رقم می خورد.

وی تصریح کرد: ما برای ساخت این مستند به چند استان کشور سفر کردیم و پرونده های مختلفی را با همکاری مشاوران و مددکاران اداره کل مشاوره و مددکاری معاونت فرهنگی اجتماعی نیروی انتظامی بررسی کردیم. سعی کردیم آنچه در این اثر گفته می شود ضمن اینکه واقعیت های تلخی است، تلنگری به خانواده ها و به ویژه خود نوجوانان باشد.

این مستندساز خاطرنشان کرد: در میان پرونده های مختلفی که در این رابطه وجود داشت، دو پرونده را مدنظر قرار دادیم که در بخش هایی از اثر مصاحبه هایی را با خانواده ها و خود قربانیان این اتفاقات انجام دادیم و در کنار آن گروه مستند به صورت مخفی در موقعیت های مختلف مجازی و فیزیکی نیز در مقابل این فریب دهندگان مجازی قرار گرفت، ضمن اینکه بخش هایی از اتفاقات ناگوار را بازسازی مستند کردیم.

این کارگردان با تاکید بر اینکه مستند «شکارچی مجازی» برای آگاهی جامعه در مقابل خطرات ویران گر فضای مجازی ساخته شده است، اظهار داشت: شبکه های اجتماعی یک ابزار ارتباطی و مهم است که بی شک همه ما از آن استفاده می کنیم، اما متاسفانه به دلیل عدم اگاهی افراد به ویژه قشر نوجوان و جوان از شکارچیان مجازی شاهد اتفاقات ناگواری هستیم.

وی گفت: مسیله ناخوشایند دیگر در به ثمر رسیدن نقشه های پلید فریب دهندگان، عدم گفت وگو در خانواده ها است که موجب می شود بسیاری از قربانیان فضای مجازی دخترانی باشند که فریب می خورند و نمی توانند با خانواده خود ارتباط برقرار کنند و همین عدم ارتباط باعث اتفاقات جبران ناپذیری می شود. امیدوارم در کنار این تلاش گروهی که حاصل اش را ببیندگان عزیز خواهند دید، آثار بیشتری در آگاه سازی نوجوانان و خانواده ها تهیه و تولید شوند.

به گزارش سقف شیبدار، عوامل مستند «شکارچی مجازی» عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان حسن علیزاده فرد، ناظر کیفی، سجاد خسرو آبادی، مشاور نظامی پروژه دکتر سید مجید موسوی راد، راوی :زهره اسدی مدیر تولید، حمید خسروی، دستیار کارگردان، مبینا سلمانی، تدوین، مینا سیفی، صدابرداران، سینا اله وردی، اکبر یعقوبی، حبیب اله محمدی، مشاور و روانشناس، دکتر مجید بابازاده، فتانه ورمزیار، مشاور هنری، محراب محمدزاده، صدا گذار و انتخاب موسیقی، عرفان حسن زاده، طراح پوستر، محمدحسین سلطانی، نویسنده و تحقیق، حسن علیزاده فرد، علی محمد صادق، تصویربرداربردار، حسن علیزاده فرد

مستند «شکارچی مجازی» جمعه، 21 اردیبهشت ماه حوالی ساعت 23:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پخش مستند «شکارچی مجازی» با موضوع آزار و اذیت دختران و زنان" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پخش مستند «شکارچی مجازی» با موضوع آزار و اذیت دختران و زنان"، کلیک کنید.