پخش 20 هزار تن آسفالت در معابر کمالشهر – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان

پخش 20 هزار تن آسفالت در معابر کمالشهر - خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سقف شیبدار، صالح گلزار زیرک پیش از ظهر پنج شنبه در حاشیه بازدید از طرح جامع جمع آوری و هدایت آب های سطحی کمالشهر در جمع خبرنگاران ضمن تبریک هفته بسیج سازندگی با اشاره به ثبات مدیریت شهری و آغاز پروژه های عمرانی گفت: دو قرارداد مهم با سازمان بسیج سازندگی البرز در حال اجراست که یکی از آنها پخش 20 هزار تن آسفالت در معابر این شهر است.

وی با اشاره به اینکه اولویت ما در این طرح کوچه های خاکی هستند که حدود 20 تا 30 سال است آسفالت نشده اند و با بیان اینکه با این اقدام بخش زیادی از نیاز معابر کمالشهر به آسفالت برطرف می شود، مطرح کرد: موضوع دوم لوله گذاری آب های سطحی است. مدیریت آب های سطحی که از بالادست وارد کمالشهر می شود، کار دشواری بود که در این زمینه گروه های جهادی پای کار آمدند.

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کمالشهر با اشاره به اینکه لوله گذاری کلکتور اصلی خرمدشت به طول 500 متر انجام می شود و تا یکی دو هفته آینده به بهره برداری می رسد، بودجه عمرانی شهر کمالشهر را حدود 600 میلیارد تومان عنوان و خاطرنشان کرد: امید آن می رود در ادامه مسیر با اعتباراتی که در اختیار شورای اسلامی شهر است بتوانیم خدمات خوبی را در زمینه عمرانی به شهروندان ارایه دهیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پخش 20 هزار تن آسفالت در معابر کمالشهر – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پخش 20 هزار تن آسفالت در معابر کمالشهر – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.