پیام بیرانوند به بازیکنان پرسپولیس؛ تا درویش باشد من نیستم!

پیام بیرانوند به بازیکنان پرسپولیس؛ تا درویش باشد من نیستم!

به گزارش خبرگزاری سقف شیبدار؛ پرسپولیسی‌ها به عنوان قهرمان لیگ انتظار داشتند که باشگاه محبوب شان در آرامش با اوسمار تمدید قرارداد کند و با حفظ ستاره هایش، بتواند در لیگ نخبگان حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد؛ با این حال اما رضا درویش ابتدا با اظهارات غیر مسئولانه اش در یک مصاحبه، زمینه محرومیت 20 روزه را برای خود فراهم کرد و سپس با تعللی که داشت، نتوانست قرار داد اوسمار را زمانی که در ایران بود تمدید کند و این مربی حتی سه بار پرسپولیس را سرکار گذاشت تا در نهایت باشگاه که روی اوسمار قمار بزرگی کرده بود، به راحتی این مربی را هم از دست بدهد.

به گزارش ایران ورزشی، اما این پایان کار نبود و مدیرعامل سرخ پوشان با اقدامات عجیبش، صدای بازیکنان پرسپولیس را هم در آورد. علت به وجود آمدن این دلخوری ها آن بود که باشگاه پرسپولیس مبلغ پاداش های پرداختی به اعضای تیم در جریان کورس قهرمانی را از اصل قرارداد آنها کم کرده که این موضوع موجب ناراحتی شدید بازیکنان شده و حتی علیرضا بیرانوند بعد از فسخ قراردادش در پیام واتس‌ اپی به هم تیمی هایش مدعی شده رفتار مدیران باشگاه با او زننده بوده و تا زمانی که درویش بر صندلی مدیریت باشد، به هیچ عنوان دیگر حاضر نیست برای پرسپولیس بازی کند!

بیرانوند به شدت از موضوع کسر پاداش های قهرمانی از مبلغ اصلی قراردادش عصبانی است و این رفتار درویش را به بردگی گرفتن بازیکنان تعبیر کرده است. به علاوه که تعلل او در مذاکرات تمدید قرارداد دانیال اسماعیلی فر و ترابی، موجب اعتراض این دو بازیکن شده بود و حالا در اردوگاه سرخ همه علیه درویش هستند. به علاوه اینکه بلافاصله چند تن از ستاره های دیگر پرسپولیس هم نسبت به این رفتار مدیران پرسپولیس اعتراض داشتند و مرتضی پورعلی گنجی هم نسبت تعلل درویش با انتشار یک استوری اعتراض کرد.

بیرانوند که فصل گذشته هم قراردادش را فسخ کرده بود، اخیرا در مصاحبه ای اعلام کرد که هدف آن فسخ قرارداد تحت فشار گذاشتن درویش بوده و احتمال دارد که این موضوع دوباره برای درویش تکرار شود. حالا پرسپولیس نه سرمربی و نه حتی گزینه نزدیکی دارد، نه بازیکن جدیدی گرفته و همچنین ستاره اصلی تیم قراردادش را با این تیم فسخ کرده است.

بی‌تردید رضا درویش نقش اول شرایط فعلی باشگاه را ایفا می‌کند و هواداران پرسپولیس خواهان پاسخ او در مورد حواشی غیرمنتظره هفته‌های اخیر خواهند بود. البته از کسی که پس از قهرمانی به دلیل فعال شدن آپشن های قراردادش می گوید «کاش قهرمان نمی شدیم» انتظار بیشتری هم نیست!

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام بیرانوند به بازیکنان پرسپولیس؛ تا درویش باشد من نیستم!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام بیرانوند به بازیکنان پرسپولیس؛ تا درویش باشد من نیستم!"، کلیک کنید.