پیام تبریک امیرعبداللهیان به مناسبت روز جهانی هلال احمر

پیام تبریک امیرعبداللهیان به مناسبت روز جهانی هلال احمر

به گزارش سقف شیبدار متن پیام وزیرخارجه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ مَنْ اَحْیَاهَا فَکَاَنَّمَا اَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا؛ و هر کس نفسی را حیات بخشد، مثل آن است که همه مردم را زندگی بخشیده است. (سوره مایده/ آیه 32)

جناب آقای کولیوند
رییس محترم جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم؛
روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ و هفته هلال احمر جمهوری اسلامی ایران فرصتی است مغتنم برای سپاس و قدردانی از انسان هایی ایثارگر و فداکار که براساس آموزه های دینی و اصول انسانی و اخلاقی، همه توان خود را با تلاش های مخلصانه و خستگی ناپذیر در یاری رساندن و خدمت رسانی بی منت به هموطنان ایرانی و نیازمندان و آسیب دیدگان در اقصی نقاط جهان بکار می گیرند.

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران یکی از مردمی ترین نهادهای میهن عزیزمان و برآمده از متن مردم شریف و نوعدوست ایران است و فرزندان برومند و خدوم ملت در این نهاد بشردوستانه، کارنامه درخشانی از خدمت به آحاد مردم ایران در برهه های حساسی از تاریخ این سرزمین از جمله در دوران دفاع مقدس و نیز به هنگام وقوع حوادث و مصایب غیرمترقبه در اقصی نقاط کشور دارند و تلاش های بی وقفه آنان همواره مایه دلگرمی و امید و التیام بخش آلام و موجب حیات بخشی به بسیاری از مردم و آسیب دیدگان بوده است.

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به عنوان عضو پرافتخار سازمان صلیب سرخ جهانی یکی از معتبرترین سازمان های امدادی در سطح بین المللی و برخوردار از نیروهای متخصص و مجرب است و کارنامه درخشان آن در ماموریت های انسان دوستانه فرامرزی، موجب عزت و افتخارآفرینی برای ملت شریف ایران بوده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای از جان گذشته هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، فرارسیدن روز جهانی «صلیب سرخ و هلال احمر » و همچنین «هفته هلال احمر جمهوری اسلامی ایران» را به جنابعالی و همه کارکنان و امدادگران خدوم و پرتلاش جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و خانواده های محترم آنان تبریک و تهنیت می گویم و از درگاه خداوند متعال توفیقات روزافزون جنابعالی و همکاران محترم را مسیلت دارم.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تبریک امیرعبداللهیان به مناسبت روز جهانی هلال احمر" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تبریک امیرعبداللهیان به مناسبت روز جهانی هلال احمر"، کلیک کنید.