چند تیم عملیاتی در مشهد مشغولند؟/ دستوری درباره فضای مجازی

دستور رییس جمهور برای فضای مجازی، ادامه امدادرسانی در مشهد و تخلیه آب از منازل و معابر، ارایه راهکارها برای ارتقای همکاری های ایران و عربستان تمدید مهلت استفاده از بن نمایشگاه کتاب برای برخی اقشار از مهمترین اخبار شامگاهی سقف شیبدار بود.

به گزارش سقف شیبدار، شامگاه شنبه 29 اردیبهشت 1403 خبرنگاران سقف شیبدار به تهیه و تولید اخبار مختلفی در حوزه های سیاسی، جهان، اجتماعی، فرهنگی، علمی و ورزشی پرداختند که در ادامه مهمترین این اخبار را مرور می کنیم:

ارایه راهکارهای امیرعبداللهیان برای ارتقای همکاری های ایران و عربستان

جهان:

علیرضا عنایتی سفیر کشورمان در عربستان در دیدار با وزیر خارجه، ضمن ارایه گزارشی از آخرین تحولات روابط دو جانبه و روند مناسبات جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی در سطوح مختلف، گزارشی نیز از روند برگزاری حج سال جاری ارایه کرد.

امیرعبداللهیان نیز در این دیدار در  خصوص برگزاری هر چه بهتر حج سال جاری و همچنین ارتقای همکاری ها و مناسبات فی مابین دو کشور، راهکارهای لازم را ارایه کرد.

ادامه اختلاف ها در کابینه رژیم صهیونیستی

«یاییر لاپید» رییس مخالفان رژیم صهیونیستی در اظهاراتی گفت که بنی گانتس، عضو کابینه جنگ امشب باید استعفای خود را از بدترین کابینه طول تاریخ این رژیم اعلام کند.

چند تیم عملیاتی در مشهد مشغولند؟/ دستوری درباره فضای مجازی

«بنی گانتس» هم امشب در یک نشست خبری اعلام کرد تا دهم ژوین به نتانیاهو مهلت خواهد داد تا استراتژی مشخصی در مورد جنگ و بعد از آن را اعلام کند. اگر نتانیاهو خواسته های حزب من را برآورده نکند، از این کابینه ایتلافی خارج خواهیم شد.

تظاهرات صهیونیست ها علیه نتانیاهو

شنبه شب در تل آویو تظاهرات گسترده ای علیه کابینه نتانیاهو برگزار شد.

تظاهرات کنندگان خواستار برکناری نتانیاهو، برگزاری انتخابات زودهنگام و مبادله اسرا با مقاومت در غزه شدند.

به نوشته منابع خبری عبری، شهرک نشینان در اعتراض به سیاست های نخست وزیر رژیم صهیونیستی و عدم انعقاد توافقی برای آزادی اسیران از غزه تظاهرات کردند.

ماموریت رییسی به دهقانی فیروزآبادی

سیاسی:

حجت الاسلام رییسی در صد و یکمین جلسه شورای عالی فضای مجازی به معاون علمی و فناوری خود ماموریت داد تا با تشکیل کارگروهی ویژه، برنامه ها و راهکارهای لازم برای تقویت سرمایه انسانی در حوزه فضای مجازی را تدوین و جهت بررسی و تصویب به شورای عالی فضای مجازی ارایه کند.

چند تیم عملیاتی در مشهد مشغولند؟/ دستوری درباره فضای مجازی

تخلیه آب از منازل، معبر و پل های مشهد

اجتماعی:

بابک محمودی رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به وضعیت مشهد پس از بارش های شدید عصر شنبه، گفت: عملیات تخلیه آب جمع شده زیر پل و معابر تخلیه آب از منازل انجام شده است. تعداد هشت تیم عملیاتی شامل پنج تیم از هلال احمر شهرستان مشهد،  دو تیم  از هلال احمر خراسان جنوبی و تیم واکنش سریع استان خراسان رضوی با 38 نیروی عملیاتی در این ماموریت حضور دارند. همچنین هشت دستگاه خودروی کمک دار، هشت دستگاه موتور پمپ و لجن کش نیز در این ماموریت ها به کار گرفته شده است.

چند تیم عملیاتی در مشهد مشغولند؟/ دستوری درباره فضای مجازی

محمودی گفت:با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر تداوم بارش ها تا روز دوشنبه در شهر مشهد، آماده باش امدادگران هلال احمر در این شهر همچنان ادامه خواهد داشت.

3300 تماس مزاحمت آمیز با اورژانس تهران

محمد اسماعیل توکلی رییس مرکز اورژانس استان تهران گفت: در هفته گذشته 18 هزار و 587 ماموریت از سوی اورژانس انجام شده است.

وی ادامه داد: متاسفانه 3300 تماس مزاحمت آمیز نیز در طول هفته گذشته با اورژانس تهران برقرار شده است.

تمدید مهلت استفاده از بن نمایشگاه کتاب برای برخی اقشار

فرهنگی:

میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد که با توجه به استقبال قابل توجه از طرح هدیه بن کتاب این سازمان به بیمه شدگان جدید بیمه زنان خانه دار و بیمه دانشجویان و درخواست های تمدید این طرح، مهلت اجرای استفاده از این طرح به مدت یک هفته و تا پایان روز شنبه پنجم خردادماه تمدید شد.

ترس از بمب گذاری در جشنواره کن

عصر امروز در پی ترس از بمب گذاری، خیابان خارج از کاخ جشنواره کن مسدود شد و افسران پلیس از عبور عابران پیاده از هر جهت جلوگیری کردند و گروهی از افسران متخصص از یک کوله پشتی  که در وسط گذرگاه بود، بازرسی کردند. اما پس از بررسی موضوع توسط گروه زیادی از افسران، خیابان و ورودی کاخ در ساعت 15:10 به وقت محلی بازگشایی شد.

چند تیم عملیاتی در مشهد مشغولند؟/ دستوری درباره فضای مجازی

با این وجود بررسی امنیتی در کن همچنان در سطح بالایی قرار دارد و شرکت کنندگان باید به صورت جداگانه از یک دروازه آشکارساز جدید عبور کنند.

برتری تیم والیبال برزیل مقابل ایران

ورزشی:

تیم ملی والیبال ایران در سومین و آخرین دیدار دوستانه خود به مصاف تیم ملی برزیل رفت و در دیداری که با توافق دو تیم در چهار ست برگزار شد، شکست خورد.

تعویق اولین پرواز سرنشین دار «استارلاینر»

علمی:

ناسا اعلام کرد که اولین ماموریت سرنشین دار فضاپیمای «استارلاینر» باز هم به تعویق افتاده است و تاریخ پرتاب جدید آن 25 مه خواهد بود.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چند تیم عملیاتی در مشهد مشغولند؟/ دستوری درباره فضای مجازی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چند تیم عملیاتی در مشهد مشغولند؟/ دستوری درباره فضای مجازی"، کلیک کنید.