چهره خبرساز سحر دولتشاهی + عکس

آفتاب نیوز :

تصویری جدید از سحر دولتشاهی در فضای مجازی وایرال شده که چهره این بازیگر را پس از بیدار شدن از خواب نشان می دهد که انتشار همین عکس ساده بین کاربران سر و صدا به پا کرده است. برخی از کاربران در فضای مجازی نوشته اند سحر دولتشاهی نشان داد که بلافاصله پس از بیدار شدن از خواب هم می توان زیبا بود. برخی دیگر از کاربران نوشته اند این عکس را خانم دولتشاهی در ویلای خانوادگی همسرش همایون شجریان در هشتگرد گرفته است.

سرآغاز این جنجال توییت کاربری به نام «کاملیا» بود که توییت زد: منم اگر یه صبح سرد زمستونی، تو باغ هشتگرد همایون شجریان از خواب بیدار بشم، همینقدر زیبا میشم!

تاثیر شوهر خوب بر چهره سحر دولتشاهی؛ این بحث را جدی بگیرید!

در ادامه این مطلب تمام حواشی استوری جدید سحر دولتشاهی را بخوانید:

دعوا بر سر چهره سحر!

یکی از موضوعات عجیب و غریبی که در بین کاربران بحث و جدل به راه انداخته است، چهره سحر دولتشاهی در این استوری است که موافقان وی چهره او را زیبا توصیف کرده و در مقابل مخالفان این بازیگر مدعی عمل زیبایی سحر دولتشاهی شده اند که چند نمونه از آن را در ادامه می خوانید:

* اکانت توییتری «آدم خوبی به نظر نمیام» نوشته است که قضیه پرداختن اگزجره به زیبایی سحر دولتشاهی یه معادله دومجهولیه که جواب اولش تنفر از رامبد جوانه و جواب دومش حمایت از سحر. پس یه قانون نانوشته مثل روز روشنه بین همه ی دخترا برای حمایت از سحر دولتشاهی اینجوری هم حال رامبد و میگیرن هم به سحر اعتماد بنفس میدن!

* کاربر دیگری به نام «آذر» در دفاع از سحر دولتشاهی گفت: جالب نیست ملت انگار کورن، نمیبینی این عکس بده، دهنش کج افتاده؟ سحر دولتشاهی دهنش کجه واقعا؟ اگه محدودیت نبود برای مثال یه عکس از خودم میذاشتم تا بفهمی زاویه عکس یعنی چی!

* کتایون هم اینگونه به سحر دولتشاهی حمله کرد: ایشون خانومی هستن که عمل زیبایی و ارایش و خوب انجام دادن. عکس های قبل ایشون نشون میده که یک زن بسیار معمولی بودن و حتی الان هم سلیقه ایه. قرار نیست همه فیلر و بوتاکس بگیرن. هزارن عمل هست که به چشمت نمیاد وای عمل زیباییه!

جنجال بر سر سبک زندگی لاکچری خانم بازیگر

بحث دیگری که در فضای مجازی جنجال به راه افتاده، شیوه زندگی سحردولتشاهی است که برخی او را به ارایه تصویری خاص از یک زن ثروتمند متهم می کنند و طیف دیگری داشتن طبقه خاص اقتصادی – اجتماعی را حق هر چهره و سلبریتی دانسته و آن را یک امر عادی توصیف می کنند.

* هانیه، که خود را منتقد سرسخت سحردولتشاهی معرفی کرده است در یک توییت معنادار و کنایه آمیز به او حمله کرد و نوشت: آره خب! البته به اینا بیدار شدن تو یه باغ مثلا هزار متری بدون دغدغه ی مالی، به همراه سفر های خارجی و صد در صد زندگی کنار آدم باحال و با شخصیتی، چون همایون شجریان و ایضا رسیدگی به خود و همچنین فیلتر صاف کننده صورت گوشی رو هم اضافه کنید:) این جماعت از درد مردم شب ها بی خوابن!

* پدرام، اما در قامت هوادار سحر دولتشاهی ظاهر شده و در پاسخ به توییت «هانیه» گفت: بابت یه عکس با فیلتر اینستاگرامی چرا حرف بیخود میزنی. یه سرچ بزن ببین تمام چهره های معروف تو جهان چطور زندگی میکنن نکنه فکر کردی مثال آنجلینا جولی تو محله هرندی آمریکا زندگی میکنه یا دی کاپریو ساکن مسکن سقف شیبدار پردیسه! خودت اگر جای سحر دولتشاهی بودی میرفتی کجا زندگی میکردی؟ لابد قرچک ورامین!

بحث درباره گذشته و حال سحر دولتشاهی!

سحر دولتشاهی در اواخر دهه هشتاد با رامبد جوان آشنا شد و شش سال با یکدیگر زندگی کردند، اما سرانجام جدا شدند؛ و پس از چند سال او با همایون شجریان وارد رابطه عاشقانه شد و باهم ازدواج کردند، همین چند خط از بیوگرافی زندگی خصوصی دولتشاهی کافی بود تا کاربران را به جان هم بیاندازد!

* النا از فعالان مجازی که خود را جزو دوستداران دنیای هنر و سینما دانسته و گویا از سحر دولتشاهی هم دل خوش چندانی ندارد، در اظهارنظری کوتاه، اما تند و به دور از اخلاق نوشت: شوهر خوب با موقعیت عالی اجتماعی – فرهنگی و اقتصادی آدم رو زیبا میکنه مثل جناب همایون شجریان، همین سحر دولتشاهی وقتی همسر رامبد جوان بود به مریم امیرجلالی 3-0 میباخت و تمام!

* کیارش، انتقاد «النا» را با یک توییت کوبنده پاسخ داد و نوشته: سرکار خانم! همه چیز به داشتن همسر خوب و پولدار و به قول شما هنرمندی، چون همایون شجریان نیست! این عقیده شماست که تمام وجودت به ریال به ریال جیب و حساب بانکی طرف وابسته هست. اگر مقدای انصاف داشتی به شعور ذاتی و فهم اجتماعی سحر دولتشاهی و جایگاهی که با تلاش و زحمت برای خودش ساخته توجه میکردی. امیدوارم که شما تا قبلا اصلاح این تفکر خطرناک خیال ازدواج به سرتون نزده باشه!

دغدغه مردم ما، چهره خواب آلود سحر دولتشاهی است؟!

در میان اوج درگیری و بحث مخالفان و موافقان استوری جنجالی سحر دولتشاهی، برخی کاربران شبکه های اجتماعی این سوال را مطرح کرده اند که اصلا توجه به مسایل شخصی و خصوصی چهره های معروف اهمیت دارد یا خیر؟ که اظهارنظر های متفاوت در این خصوص پایان بخش این مطلب است:

* مهدی که دانشجوی رشته کارگردانی است در قاموس یه منتقد گفت: چطور وقتی دستمزد میلیاردی میگیرن برای بازی در یک فیلم نه چندان موفق مثل مستانه و انتظار دارن مردم و علاقه مندان به سینما بروند و فیلم را تماشا کنند تا جیب تهیه کننده پر بشه مردم مسیول هستند بروند و فیلم را ببنید! اما وقتی سحر دولتشاهی تصویری منتشر میکنه که بیشتر تبلیغ یک سبک زندگی خاص و مرفه هست کسی نباید حرفی بزنه و سکوت کنه!

* آرزو، حقوقدان، اما نظر متفاوتی از مهدی دارد و نوشته است: کنجکاوی در زندگی خصوصی افراد و یا چهره های سرشناس در قالب یک اظهارنظر نه خلاف است نه جرم دارد و امری آزادنه تلقی می شود، اما سوال اینجاست در روزگاری که صبح ما در ایران با کابوس دلار 60 هزارتومانی و قیمت بنزین و مسکن و خودرو شروع میشه و با اضطراب آینده شغلی و درآمدی بدون هیچ روزنه امیدی به پایان میرسه، آیا تا این حد توجه و بحث و جدل درباره چهره سحر دولتشاهی پس از بیداری از خواب، منطقیه؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چهره خبرساز سحر دولتشاهی + عکس" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چهره خبرساز سحر دولتشاهی + عکس"، کلیک کنید.