کاش پدر و مادر علی دایی پسران فوتبالیست دیگری هم داشتند!

کاش پدر و مادر علی دایی پسران فوتبالیست دیگری هم داشتند!

آفتاب نیوز :

تیم ملی فوتبال ایران اوایل خرداد سال 1391 خود را آماده حضور در مرحله دوم پیکار های انتخابی جام جهانی 2014 می کرد و به همین خاطر در استانبول اردوی تدارکاتی زده بود.

به گزارش خبرورزشی، کارلوس کیروش سرمربی وقت تیم ملی طی مصاحبه ای که دهم خرداد آن سال منتشر شد، با تمجید از علی دایی، در پاسخ به سوالی که به نظر می رسد تیم ملی بعد از بازنشستگی این اسطوره هنوز در خط حمله خود یک تمام کننده تمام عیار ندارد، لبخندی زد و گفت: ای کاش پدر و مادر علی دایی یک پسر فوتبالیست دیگر هم داشتند!

همانطور که ای کاش خانواده پله هم یک پسر فوتبالیست دیگر داشتند. البته واقعیت امر این است که نباید منتظر حضور یک علی دایی یا پله دیگر باشیم؛ این بازیکنان فوق العاده شایسته احترام هستند و در زمان خود زحمت زیادی برای فوتبال کشورشان کشیده اند، ولی بزرگترین اشتباه فوتبال ایران این است که در گذشته بماند. شما باید همان کاری را بکنید که ما در پرتغال انجام دادیم.

شما باید بازیکنان جدید بسازید. ما سال ها منتظر یک اوزه بیو جدید بودیم و این اشتباه را آن قدر تکرار کردیم تا اینک ه فهمیدیم باید تلاش کنیم تا امثال فیگو و کریس رونالدو بسازیم.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاش پدر و مادر علی دایی پسران فوتبالیست دیگری هم داشتند!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاش پدر و مادر علی دایی پسران فوتبالیست دیگری هم داشتند!"، کلیک کنید.