کشف ۲۸هزار دستگاه ماینر در کشور

کشف ۲۸هزار دستگاه ماینر در کشور

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از کشف ۲۸ هزار دستگاه ماینر قاچاق در کشور خبر داد.

به گزارش سقف شیبدار، سردار حسین رحیمی در جلسه انعقاد تفاهم نامه میان پلیس امنیت اقتصادی و شرکت توانیر با تاکید بر همکاری و تلاش مضاعف پلیس امنیت اقتصادی در سراسر کشور با شرکت توانیر گفت: این همکاری‌ها باید در راستای جمع آوری و جلوگیری از استفاده از دستگاه ‌ای استخراج رمز ارز که حجم بالایی از برق تولیدی را استفاده کرده و موجبات قعطی برق می‌شود، انجام شود. در سال ۱۴۰۲ و سه ماهه اخیر نزدیک به ۲۸ هزار دستگاه ماینر قاچاق و غیرمجاز در سطح کشور کشف و جمع آوری شده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی با اشاره به اینکه از این تعداد ماینر کشف شده بیش از ۱۷ هزار مورد آن قبل از استفاده و بهره برداری،   کشف و جمع آوری و مابقی ماینرهای کشف شده در حال استخراج رمز ارز و استفاده بودند، گفت:‌ هموطنان گرامی برای همکاری با پلیس امنیت اقتصادی می توانند اطلاعات و اخبار خود را در خصوص مقابله با این موضوع با شماره ۰۹۶۳۰۰ در میان بگذارند.

رحیمی با تاکید براینکه اجرای این گونه برنامه ها دفاع از حقوق شهروندان و مقابله با متخلان و مجرمان است، گفت: دستگاه‌های ماینر کشف شده در هفته انتظامی سال جاری در مراسم امحا و آتش زدن کالا قاچاق معدوم و امحا خواهند شد.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف ۲۸هزار دستگاه ماینر در کشور" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف ۲۸هزار دستگاه ماینر در کشور"، کلیک کنید.