گربه سیاه یزدانی به المپیک می رود؟

گربه سیاه یزدانی به المپیک می رود؟

واکنش سخنگوی فدراسیون کشتی آمریکا به بازگشت «دیوید تیلور»

آفتاب نیوز :

در حالی که هنوز کشتی آمریکا تحت تاثیر کشتی دیوید تیلور و آرون بروکس و غیب رقیب دیرینه یزدانی در المپیک پاریس است، خبر های ضد و نقیض از بازگشت تیلور و حضور او در المپیک پاریس مطرح است. پس از اینکه آرون بروکس توانست دیوید تیلور را شکست دهد و به المپیک پاریس راه پیدا کند، خبر مثبت شدن تست این پدیده کشتی مطرح شد. در واقع گفته می شود تست دوپینگ آرون بروکس در مسابقات جهانی زیر 23 سال مثبت اعلام شده و به همین منظور ممکن است او از حضور در المپیک منع شود.

سخنگوی فدراسیون کشتی آمریکا در واکنش به این اتفاق، گفت: «ما از پست های اخیر در مورد آرون بروکس آگاه هستیم. کشتی آمریکا در مورد آزمایش دوپینگ اظهار نظر نمی کند، چون این فرآیندی است که توسط سایر سازمان ها انجام می شود. فدراسیون کشتی آمریکا تایید کرد در صورتی که آرون بروکس نتواند به المپیک برود دیوید تیلور نماینده وزن 86 کیلوگرم آمریکا خواهد بود. اگرچه تیلور هنوز بازنشستگی خود را اعلام نکرده، اما او در این هفته با پذیرش سرمربیگری در ایالت اوکلاهاما، بسیاری از مردم را شوکه کرد. وی جانشین جان اسمیت خواهد شد که این پست را به مدت سه دهه در اختیار داشت.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گربه سیاه یزدانی به المپیک می رود؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گربه سیاه یزدانی به المپیک می رود؟"، کلیک کنید.