گزینه جدید پرسپولیس درگیر فساد اخلاقی

گزینه جدید پرسپولیس درگیر فساد اخلاقی

آفتاب نیوز :

در چند روز گذشته یک گزینه جدید هلندی به باشگاه پرسپولیس پیشنهاد که حداقل بر خلاف سایر گزینه ها، رزومه جالب تری داشت، اما مشکلش جای دیگر است.

رسانه Juice Channel تصاویری از اسکرین شات های چت این مربی منتشر کرد که در فضای مجازی با سو استفاده های اخلاقی از هواداران تیمش، فساد اخلاقی گسترده ای داشته است.

گفتنی است جون فان ات سخیپ (John van ‘t Schip) مربی 60 ساله هلندی اکنون نزدیک ترین و جذاب ترین اسمی است که به باشگاه پرسپولیس معرفی شده تا مدیران این تیم به دنبال بررسی شرایط کلی این انتقال باشند. این در حالی بود که باشگاه پرسپولیس پیش از این مدعی شده بود برای انتخاب سرمربی خود بودجه ای نزدیک به 600 هزار دلاری در نظر گرفته بود و بعید به نظر می رسد فان ات سخیپ با این مبلغ راضی به مذاکره ابتدایی نیز باشد. اما پیگیری ها نشان می دهد پست روز گذشته اسپانسر این باشگاه و وعده همراهی با سرخ ها و هواداران این تیم برای انتخاب سرمربی مطرح خارجی بی ارتباط به این موضوع نباشد و گفته می شود آن ها قصد دارند بخشی از هزینه این انتقال را متحمل شوند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گزینه جدید پرسپولیس درگیر فساد اخلاقی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گزینه جدید پرسپولیس درگیر فساد اخلاقی"، کلیک کنید.