گل های سرنوشت ساز اورونوف و ماشاریپوف در آزادی

گل های سرنوشت ساز اورونوف و ماشاریپوف در آزادی

آفتاب نیوز :

تجربه گلزنی جلال الدین ماشاریپوف در دیدار استقلال مقابل ذوب آهن در دیدار هفته بیست و ششم یادآور توانایی این بازیکن برای گل زنی مقابل ده ها هزار هوادار فوتبال در کشورمان است.

ماشاریپوف در آن مسابقه پس از گل زنی دقیقه 6 علییاری در ترکیب تیم ذوب آهن، در دقیقه 64 گل خورده را جبران کرد و بازی را به تساوی کشاند و در نهایت بلانکو آرژانتینی در چهارمین دقیقه وقت های تلف شده گل برتری استقلال را زد. تا استقلال در یک دیدار حساس و نفس گیر 1-2 برنده شود.

اما اوستون اورونوف نیز شرایطی به مراتب بهتر نسبت به مارشاریپوف از این نظر دارد. هافبک تهاجمی تیم ملی ازبکستان و باشگاه پرسپولیس نیز دو بار در دیدار مقابل فولاد خوزستان و استقلال خوزستان در ورزشگاه آزادی موفق به گلزنی شد.

او در دیدار هفته نوزدهم مقابل فولاد که با برد 4 بر 2 پرسپولیس به پایان رسید در دقیقه 35 گل اول تیمش را در استادیوم آزادی و مقابل هواداران تیمش به ثمر رساند.

اوستون اورونوف همچنین در بازی مقابل استقلال خوزستان نیز که با برد 4 بر 3 و در یک شب خاطره انگیز به پایان رسید زننده گل چهارم تیمش در دقیقه پنجم وقت های تلف شده بود تا زمینه ساز قهرمانی تیمش هم بشود.

حالا قطعا هر دو این بازیکنان که به احتمال زیاد در ترکیب ثابت تیم ملی ازبکستان سه شنبه این هفته در استادیوم آزادی به میدان می روند جدال دیدنی با خط دفاعی تیم ملی و علیرضا بیرانوند پیش چشم هزاران هوادار تیم ملی خواهند داشت.

یادآور می شود؛ این مسابقه سه شنبه بیست و دوم خرداد ماه و ساعت 2:30 دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. بازی رفت دو تیم با نتیجه 2-2 به پایان رسیده بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گل های سرنوشت ساز اورونوف و ماشاریپوف در آزادی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گل های سرنوشت ساز اورونوف و ماشاریپوف در آزادی"، کلیک کنید.