۲ کشته و چندین زخمی در حمله موشکی مقاومت لبنان به جولان اشغالی سوریه

۲ کشته و چندین زخمی در حمله موشکی مقاومت لبنان به جولان اشغالی سوریه

آمار اولیه از حمله موشکی مقاومت لبنان به جولان اشغالی سوریه حاکی از آن است که دستکم ۲ شهرک‌نشین صهیونیستی کشته و چند تن دیگر نیز زخمی شدند.

به گزارش سقف شیبدار، شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی گزارش کرد در پی حملات موشکی از لبنان به سمت جولان اشغالی سوریه، در ۸ نقطه آتش‌سوزی رخ داد و گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که چندین تن زخمی شده‌اند.

رسانه‌های صهیونیستی گزارش کردند لبنان، جولان اشغالی سوریه را بمباران کرد و صدای حدود ۳۰ انفجار شنیده شد. همچنین صدای آژیر خطر در مناطق «کدمات زفی» و «شاعل» در جولان اشغالی سوریه به صدا درآمد.

رسانه‌های صهیونیستی گزارش کردند بر اثر حملات مقاومت لبنان به جولان اشغالی، یک خودرو منفجر شد و دو شهرک‌نشین صهیونیستی کشته و چند تن زخمی شدند.

رسانه‌های صهیونیستی با این گزارش که جولان اشغالی سوریه از سمت لبنان به شدت بمباران شد و صدای دهها انفجار در منطقه به گوش رسید، اذعان کرد تصاویری که حزب‌الله منتشر کرده است، بار دیگر رژیم صهیونیستی را در وضعیت بحرانی قرار می‌دهد.

طبق گزارش این رسانه‌ها، در پی این حملات، چندین بالگرد برای انتقال زخمی‌ها در منطقه فرود آمدند و مقامات صهیونیستی از شهرک‌نشینان جولان اشغالی خواستند در نزدیکی پناه‌گاه‌ها بمانند.

مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد یک ساختمان مورد استفاده ارتش رژیم صهیونیستی را در مستعمره المناره به سلاح مناسب به طور دقیق هدف قرار داده است.

مقاومت لبنان اعلام کرد در پاسخ به حمله پهپادی رژیم صهیونیستی در مسیر دمشق ـ بیروت که منجر به شهادت یکی از نیروهای حزب‌الله لبنان شد، مقر فرماندهی تیپ جولانی ۲۱۰ در پایگاه «نفح» را با دهها موشک کاتیوشا بمباران کرده است.

پایان خبر سقف شیبدار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۲ کشته و چندین زخمی در حمله موشکی مقاومت لبنان به جولان اشغالی سوریه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۲ کشته و چندین زخمی در حمله موشکی مقاومت لبنان به جولان اشغالی سوریه"، کلیک کنید.