3 بازیکن موثر سپاهان در آستانه جدایی

3 بازیکن موثر سپاهان در آستانه جدایی

آفتاب نیوز :

تیم فوتبال سپاهان در فصل بیست و سوم رقابت های لیگ برتر پس از تیم های پرسپولیس و استقلال تهران در رده سوم قرار گرفت و شاگردان «ژوزه مورایس» موفق به کسب عنوان قهرمانی در این دوره از مسابقات نشدند، اما با توجه به تثبیت جایگاه سوم خود جواز حضور در بازی های آسیایی فصل آینده را کسب کردند. همچنین سپاهان یکی از 4 تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی جام حذفی است و زردپوشان این شانس را دارند تا عنوان قهرمانی در این رقابت ها را کسب کنند.

رضا اسدی، امید نورافکن و پیام نیازمند 3 بازیکن تاثیرگذار تیم سپاهان هستند که در پایان فصل جاری مشمول خدمت سربازی شده اند و یا باید خود را مشغول به تحصیل کنند تا از بخش اشتغال به تحصیل مشکلی برای حضور در سپاهان نداشته باشند و یا باید از این تیم جدا شوند.

مسیولان باشگاه سپاهان و خود بازیکنان در تلاش هستند تا راهی را پیدا کنند که حضورشان در فصل بیست و چهارم قطعی شود، اما تا به امروز تلاش آن ها به ثمر ننشته است. این 3 بازیکن در صورت ادامه وضع فعلی باید خود را به یگان خدمتی معرفی کنند و در ادامه فوتبال خود را در یکی از باشگاه های نظامی ادامه دهند که با توجه به حضور ملوان در لیگ برتر، این تیم محتمل ترین گزینه برای جذب بازیکنان سرباز لیگ برتری است. البته تیم فجرسپاسی هم اگر بتواند جواز حضور در لیگ برتر را کسب کند برای فصل آینده می تواند گزینه دیگری پیش روی بازیکنان سرباز لیگ برتری باشد.

تیم سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی باید روز 26 خرداد رو در روی گل گهر قرار گیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "3 بازیکن موثر سپاهان در آستانه جدایی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "3 بازیکن موثر سپاهان در آستانه جدایی"، کلیک کنید.