365 اخطار برای مراکز دارای تبلیغات دخانیات در کاشان صادر شد – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان

365 اخطار برای مراکز دارای تبلیغات دخانیات در کاشان صادر شد - خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سقف شیبدار، مهدی دلاوری شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به صدور 305 اخطاریه بهداشتی برای واحدهای بدون عاملیت فروش دخانیات اظهار کرد: برای مراکز دارای تبلیغات دخانیات 365 اخطاریه بهداشتی صادر و 21 پرونده متخلف به مراجع قضایی ارسال شده است.

وی با اشاره به انجام 640 بازرسی از رستوران ها و سفره خانه های سنتی و صدور 158 اخطاریه بهداشتی ممنوعیت مصرف دخانیات به این واحدها افزود: 30 پرونده متخلف به مراجع قضایی ارجاع و 61 واحد عرضه کننده قلیان در شهرستان کاشان و آران و بیدگل در سال گذشته پلمب شد.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در حال حاضر برنامه شهر و روستای بدون دخانیات در شهرهای کاشان، برزک و روستای آزران از توابع شهرستان کاشان و شهرهای آران و بیدگل و نوش آباد و روستاهای قاسم آباد و فخره از توابع شهرستان آران و بیدگل در حال اجرا است.

دلاوری تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه استعمال، فروش و عرضه مواد دخانی بویژه قلیان و سیگار در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی از جمله سفره خانه ها و کافی شاپ و … و اماکن عمومی و فروش سیگارهاو قلیان های الکترونیکی حتی در فضای مجازی می توانند به سامانه 190 شکایات بهداشت در هر ساعت از شبانه روز اعلام و گزارش کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "365 اخطار برای مراکز دارای تبلیغات دخانیات در کاشان صادر شد – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "365 اخطار برای مراکز دارای تبلیغات دخانیات در کاشان صادر شد – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.