38 دستگاه وسیله نقلیه مسروقه در استان بوشهر کشف شد – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان

38 دستگاه وسیله نقلیه مسروقه در استان بوشهر کشف شد - خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سقف شیبدار، سرهنگ جوشن سهرابی عصر جمعه در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد: به دنبال فراوانی وقوع سرقت موتور سیکلت در استان بوشهر و انتظار به حق شهروندان در برنامه ریزی صورت گرفته طرح سه روزه عملیاتی مقابله با سارقان وسایل نقلیه در اواخر دهه دوم اردیبهشت ماه با بهره گیری از ظرفیت افسران تحقیق دوایر تجسس و کاراگاهان پلیس آگاهی در سطح استان اجرا شد.

رییس پلیس آگاهی استان بوشهر افزود: تلاش شبانه روزی همکاران در این طرح منجر به شناسایی و دستگیری 18 نفر سارق و کشف تعداد 4 دستگاه خودرو و کشف تعداد 34 دستگاه موتور مسروقه و معرفی به مراجع قضایی شد.

وی ضمن تاکید در استرداد وسایل نقلیه سرقتی به افراد مال باخته افزود: برای پیشگیری و کاهش وقوع سرقت احداث پارکینگ به تعداد کافی در شهرستان های تابعه استان، درمان و باز پروری مصرف کنندگان مواد مخدر، افزایش ضریب ایمنی وسایل نقلیه و از همه مهم تر افزایش خود مراقبتی و رعایت توصیه ها از سوی شهروندان و همراهی بیشتر سایر دستگاه ها و مردم با پلیس مورد نیاز مبرم است.

سرهنگ سهرابی بیان کرد: اجرای این طرح ها به تفکیک در جرایم سرقت تا پایان سال با جدیت تمام در دستورکار پلیس آگاهی استان بوده و تلاش خواهد شد وضعیت امنیتی مطلوب و پایدار برای مردم استان ایجاد و استمرار داشته باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "38 دستگاه وسیله نقلیه مسروقه در استان بوشهر کشف شد – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "38 دستگاه وسیله نقلیه مسروقه در استان بوشهر کشف شد – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.