8 تیرماه روز انتخاب اصلح برای ادامه راه شهدای خدمت است – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سقف شیبدار، حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی ظهر چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان گناوه با تسلیت شهادت رییس جمهور و همراهانش اظهار داشت: شهید آیت الله رییسی خستگی را در راه خدمت به مردم نمی شناخت و در راه خدمت رسانی به مردم نیز خود و همراهانش به مقام والای شهادت نایل شدند.

امام جمعه گناوه افزود: شهید آیت الله رییسی در طول عمر با برکت خود در هر منصب و مقامی منشا خدمات و خیرات بی شماری بود و به تعبیر مقام معظم رهبری شخصیتی جامع الاطراف بود، که فقدان ایشان برای همه سخت و ناگوار است.

وی با تسلیت سالگرد رحلت امام راحل با بیان اینکه بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی شخصیتی تحول خواه و تحول آفرین بود، بیان کرد: با گذشت 35 سال از ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره)، ملت ایران همچنان راه، روش، سیره و مکتب ایشان را ادامه می دهند.

امام جمعه گناوه با بیان اینکه نظام اسلامی در عمر 45 ساله خود مصایب و حوادث بسیار را گذرانده است، گفت: در دوران مدیریت امام راحل (ره) انقلاب اسلامی از همه حوادث سخت، جان سوز و جانکاه با مدیریت، صلابت، اقتدار و روح بزرگ ایشان به سلامت گذر کرد و امروز نیز با رهبری و مدیریت بی نظیر مقام معظم رهبری نظام اسلامی بدون هیچ خللی به راه خود ادامه می دهد.

8 تیرماه روز انتخاب اصلح برای ادامه راه شهدای خدمت است

وی گفت اگر چه در 14 خرداد سال 68 با ارتحال امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی همه دوستداران نظام اسلامی و عاشقان امام راحل اندوهگین و نگران آینده انقلاب بودند اما با تلالو نقش بی بدیل و درایت و انتخاب شایسته مجلس خبرگان رهبری، مقام معظم رهبری به عنوان مرجع و رهبر و سکاندار دیگری برای انقلاب برگزیده شد که 35 سال در شدیدترین بحران ها کشور را مدیریت و هدایت کرده است و به برکت وجود ایشان انقلاب در مسیر خود حرکت می کند.

وی گفت: امروز اگر از نعمت شهدای خدمت محروم شده ایم اما با هدایت و حمایت های رهبری کشور بدون هیچ خللی به راه خود ادامه می دهد و به خلق حماسه بزرگ دیگری در 8 تبر ماه نزدیک می شود.

امام جمعه گناوه با تاکید بر حضور حماسی مردم در انتخابات 8 تیرماه سال جاری افزود: ملت ایران در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در 8 تیرماه حماسه دیگر خلق خواهند کرد که به تعبیر فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی «حماسه انتخابات تکمیل کننده حماسه بدرقه شهدای خدمت است.»

8 تیرماه روز انتخاب اصلح برای ادامه راه شهدای خدمت است

حجت الاسلام رکنی حسینی بیان کرد: 8 تیرماه سال جاری، روز خلق حماسه دیگر و انتخاب صحیح و روزی است که باید مسیر شهدای خدمت را با انتخاب اصلح ادامه دهیم.

امام جمعه گناوه با بیان اینکه رهبر معظم را انقلاب اسلامی در 14 خرداد، ملاک ها و معیارهای رییس جمهور اصلح را برای ما تبیین و ترسیم فرمودند گفت: رهبری اشاره فرمودند که شهید رییسی الگو و پایه گذار مدیریت خدمتی و خدمتگزاری به مردم است، و فرمودند «رییسی به عنوان شخصیتی که ایران را در چشم رجال سیاسی برجسته تر کرد»، شخصیتی که به لبخند دشمن اعتماد نکرد و یک نصاب جدید و تازه برای مدیران کشور به ارمغان آورد.

وی ادامه داد: در برهه کنونی وظیفه ما به عنوان امانتدار این انقلاب حضور پررنگ و باشکوه در انتخابات 8 تیرماه است که باعث گره گشایی در کارهای مردم شود.

وی بیان کرد: مردم وظیفه خود را در قبال نظام و انقلاب اسلامی زا در تمام عرصه ها و مراحل انقلاب اثبات کرده اند و در هر صحنه های که نیاز به حضور آنها بوده، حضور حماسی داشته اند.

8 تیرماه روز انتخاب اصلح برای ادامه راه شهدای خدمت است

امام جعه گناوه با بیان اینکه رییس جمهور شهید آیت الله رییسی خستگی ناپذیر بود گفت: امروز شهید رییسی برای همه مسیولان اسوه و الگو است.

وی بیان کرد: آیت الله رییسی شبانه روز در میان مردم بود، تواضع، اخلاق مداری، گره گشایی از مشکلات و گوش شنوا داشتن نسبت به مشکلات و معضلات مردم از ویژگی های بارز شهید رییسی بود و ما نیز باید راه این شهیدان خدمت را ادامه دهیم و خدمت، تکریم و احترام و گره گشایی از مشکلات مردم را سرلوحه خود قرار دهیم.

حجت الاسلام رکنی حسینی یادآور شد: حضور بیشتر مسیولان در میان مردم مایه امیدواری و دلگرمی است و لذا مسیولان برای حضور در مراسم ها باید پیش گام و پیش قدم باشندو حضور بیشتر و پررنگ تری داشته باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "8 تیرماه روز انتخاب اصلح برای ادامه راه شهدای خدمت است – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "8 تیرماه روز انتخاب اصلح برای ادامه راه شهدای خدمت است – خبرگزاری سقف شیبدار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.